Cardi B - Nicki Minaj Kavgası

by - 9/09/2018

New York Moda Haftası kapsamında The Plaza Hotel'de yapılan Haper's Bazaar Icon partisinde Cardi B ve Nicki Minaj birbirine girdi!


İddialara göre Nicki Minaj Cardi B'ye "Oğlun senin mesleğini öğrense senden soğur." demiş bizim çingenede sen misin bunu diyen deyip çıkartmış ayakkabıyı dalmış Nicki'ye. Bu arada merak edenler için Cardi B'nin önceki mesleği striptizci fakat bundan utanmıyor, gizlemiyor ve oldukça dile getiriyor.


Kavga sonunda Cardi ve Nicki sırayla partiden ayrıldılar. Bu fotoğrafta Cardi ayrılırken çekilmiş gördüğünüz gibi kaşında bir şişlik var. Nicki'nin koruması Cardi'yi engellemeye çalışırken yanlışlıkla  dirseğiyle yapmış diyolla.


Kaşındaki şişlik burada da belli. Ve ayakkabısını fırlattığı için geceden yalın ayak ayrılmış.


Nicki ise geceden ayrılırken hiç olay olmamış gibi gayet mutlu ayrıldı. Hatta arabanın önünde bayağı poz falan verdi videosunu görmek için hemen buraya tıklayın. Yine ayrılırken bir videosu daha var onuda izlemek için buraya tıklayın.


Gece sonunda herkes Cardi'den açıklama bekledi doğal olarak, oda Instagram hesabında bu postu paylaştı. Postta "Sektördeki diğer sanatçıları eğer benimle çalışırsa onlarla çalışmayı bırakacağınız şeklinde tehdit ettiniz. Hakkımda büyük konuşmanıza izin veriyorum. Fakat çocuğumdan bahsettiğinizde..." deyip sövmeye başlıyor. Nicki Minaj'da Instastory'de gayet mutlu bir şekilde kendini çektiği bir video atmış. Tahminimce demek istiyor ki Cardi dayağı yedi bende bir şey yok.


Bence Cardi haklı gibi çünkü Cardi B olmadan önce hep rap kraliçesi Nicki Minaj'dı. Fakat Cardi bu kadar tanındıkça, dinlenme listelerinde en üste çıkınca Nicki delirdi, kıskançlık krizlerine girdi ve başladı sallamaya. Ulan zaten gelmişsin 35 yaşına (Nicki) sal şu piyasayı birazda gençler (Cardi 25) yesin ekmek.

Son olarak kavganın videosunu aşağı yüklüyorum izlemek isteyenler için.


You May Also Like

0 yorum

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!